تبلیغات
ابوذر غفاری - امکان برداشت یارانه 28هزار تومانی از فردا/افزایش...

ابوذر غفاری

امکان برداشت یارانه 28هزار تومانی از فردا/افزایش...
موضوع: اخبار
یکشنبه 28 خرداد 1391 08:15 ب.ظ

سرپرست سازمان هدفمندی یارانه‌ها با اعلام اینکه افزایش قیمت نان برخلاف نظر دولت بود، از تصمیم جدید دولت برای افزایش 3 هزار تومانی یارانه بابت گرانی نان خبر داد و گفت: 28 هزار تومان حساب مردم بابت یارانه نان از فردا قابل برداشت است.


سرپرست سازمان هدفمندی یارانه‌ها با اعلام اینکه افزایش قیمت نان برخلاف نظر دولت بود، از تصمیم جدید دولت برای افزایش 3 هزار تومانی یارانه بابت گرانی نان خبر داد و گفت: 28 هزار تومان حساب مردم بابت یارانه نان از فردا قابل برداشت است.به گزارش خبرگزاری فارس،  بهروز مرادی گفت: افزایش قیمت نان بر خلاف نظر دولت انجام شد که موجب نگرانی مردم شده است بنابراین با توجه به نظر رئیس‌جمهور و توافقی که با رئیس مجلس صورت گرفت، قرار شد افزایش قیمت نان با پرداخت ماهانه 3 هزار تومان طی 9 ماه جبران شود.

وی افزود: برای جبران افزایش قیمت نان، 28 هزار تومانی که در پایان سال گذشته به حساب مردم واریز شده بود به عنوان یارانه نان تا پایان سال محسوب می‌شود و مردم می‌توانند از فردا دوشنبه 29 خردادماه این مبلغ را برداشت کنند.

مرادی خاطرنشان کرد: به ازای هر نفر، ماهانه 3 هزار تومان یارانه نان در نظر گرفته شده که تا پایان سال 9 ماه در پیش داریم، بنابراین این 28 هزار تومان یارانه نان مردم تا پایان سال به ازای هر نفر است.

 

آخرین مطالب ارسالی
تبادل لوگو

طراح قالب
Designer Mohammad Raiei And copyRights 2011