تبلیغات
ابوذر غفاری - دستگیری 3 نفر دیگر از عاملان جنایت خمینی شهر

ابوذر غفاری

دستگیری 3 نفر دیگر از عاملان جنایت خمینی شهر
موضوع: اخبار
چهارشنبه 1 تیر 1390 04:40 ب.ظ

سه نفر از عاملان اصلی جنایت خمینی شهر اصفهان هنگام فرار از کشور در زاهدان دستگیر شدند .
به گزارش واحد مرکزی خبر ، جانشین فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: ساعاتی پیش ماموران پلیس آگاهی این استان با همکاری گروه های اعزامی از پلیس آگاهی استان اصفهان و پشتیبانی اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی استان سه نفر از عاملان اصلی پرونده جنایت خمینی شهر اصفهان را دستگیر کردند .

چهارشنبه چهار خرداد ، در مهمانی خانوادگی‌ در یکی از باغ هـای اطراف خمینی شهر که شرکت کنندگان آن بدون رعایت موازین به جشن وپایکوبی مشغول بودند، عده ای اراذل و اوباش منطقه با اطـلاع از این موضوع و هماهنگی با دیگر دوستان خـود ضمن ورود به داخل باغ ، زنان و دختران آنان را مورد اذیت و آزار جنسی قرار دادند .
سرهنگ طاهر افزود: با تلاش و پیگیری های مستمر ماموران پلیس آگاهی ، مخفیگاه این متهمان که به قصد خروج از کشور وارد سیستان و بلوچستان شده بودند در مناطق حـاشیه شهر زاهـدان شناسایی و به صورت نـامحسوس تحت نظر قرار گرفت .
وی گفت: ساعاتی پیش در عملیاتی ویژه و با اقدام به موقع ماموران پلیس آگاهی این سه متهم 19، 26 و 27 ساله قبل از اینکه موفق به فرار شوند به چنگ ماموران قانون افتادند .
جانشین فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کـرد : از متهمان یک دستگاه خودرو پژو ، چند فقره چک و 10 عدد سیم کارت توقیف شد .
سرهنگ طـاهر افـزود : در این عملیات همچنین فردی که قصد داشت متهمان را از کشور خارج کند دستگیر شد .
جانشین فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: دستگیر شدگان سوابق کیفری چـون نزاع ، اخلال در نظم عمومی و قاچاق مواد مخدر در پرونده خود دارند .

آخرین مطالب ارسالی
تبادل لوگو

طراح قالب
Designer Mohammad Raiei And copyRights 2011