تبلیغات
ابوذر غفاری - گزینه پیشنهادی وزارت ورزش , از مجلس رای اعتماد نگرفت

ابوذر غفاری

گزینه پیشنهادی وزارت ورزش , از مجلس رای اعتماد نگرفت
موضوع: اخبار
چهارشنبه 1 تیر 1390 05:36 ب.ظ

سیدحمید سجادی گزینه پیشنهادی احمدی‌نژاد برای وزارت ورزش و جوانان با 137 رأی مخالف نمایندگان مجلس، تأیید صلاحیت نشد.

بررسی برنامه‌ها و صلاحیت سید حمید سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و امور جوانان دستور کار جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

ابتدا رییس‌جمهور به مدت نیم ساعت به تبیین وضعیت موجود کشور در عرصه‌های مختلف و پیشرفت‌های صورت گرفته و هم‌چنین به اهمیت مقوله ورزش و جوانان و دفاع از حمید سجادی پرداخت و پس از وی حسن نوروزی، مصطفی رضاحسینی و جواد جهانگیرزاده به عنوان مخالف و مهرداد لاهوتی، ‌اقبال محمدی و خلیل حیات‌مقدم به عنوان موافق وزیر پیشنهادی سخن گفتند.

پس از صحبت‌های مخالفان و موافقان، حمید سجادی پشت تریبون مجلس رفت و به بیان برنامه‌های خود برای تصدی وزارت ورزش و امور جوانان پرداخت.

وکلای ملت بعد از استماع توضیحات رئیس‌جمهور، نمایندگان موافق و مخالف و وزیر پیشنهادی ورزش و امور جوانان، با 137 رأی مخالف، 87 رأی موافق و 23 رأی ممتنع از مجموع 247 رأی مأخوذه با گزینه پیشنهادی احمدی‌نژاد به عنوان اولین وزیر ورزش و امور جوانان جمهوری اسلامی مخالفت کردند.

به این ترتیب باید منتظر معرفی وزیر پیشنهادی جدید از سوی رییس‌جمهور باشیم ، احتمالا تا معرفی وزیر پیشنهادی یک فرد بعنوان سرپرست وزیر ورزش و جوانان انتخاب می شود .

آخرین مطالب ارسالی
تبادل لوگو

طراح قالب
Designer Mohammad Raiei And copyRights 2011